Şirket Profili

Özel güvenlik kuruluşları 1990′lı yıllarda ülkemizde yerini almaya başlamış ve günümüze kadar da sürekli gelişerek varlığını sürdürmektedir. 10.06.2004 tarihinde 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yasalaşması ile birlikte; kaliteli hizmeti, profesyonel çalışmayı ilke edinmiş olan firmamızın önü açılmıştır.

Eğitimli, bilgili, yeterli donanımlara sahip, doğruluk ve dürüstlüğü, insancıl yaklaşımları kendine prensip edinmiş olan Yönetim Kurulu ve Çalışan Kadrosuyla Deniz Özel Güvenlik, Türkiye’mizin bütün illerinde Özel Güvenlik Hizmetini verebilecek şekilde yapılanmasını gerçekleştirmiştir.

Firmamız kalitesini TS EN ISO 9001 standartlarında belgeleyerek; güvenlik ve fiziki gözetim hizmetleri, yönlendirme ve yol gösterme hizmetleri gibi alanlarda modern ekipmanları kullanmak suretiyle en verimli şekilde hizmet sunmayı taahhüt eder.

Profesyonel ve yeterli eğitim donanımına sahip kadrosu ile 365 gün 24 saat aralıksız hizmet veren kuruluşumuz, koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek ve faaliyetlerini bu çerçevede sürdürerek, yasaların çizdiği sınırlar içerisinde kişi, kurum ve kuruluşlara profesyonelce hizmet etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Referanslarımız


© 2014 Deniz Özel Güvenlik Hizmetleri
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Alıntı Yapılamaz.